הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

אחת הדאגות היותר חריפות של אנשים היא דאגה יומיומית, קיומית- הדאגה שלא יינזקו. שיהיו מגנים. שהבית יהיה נקי ומטופח. חף ממזיקים זו דאגה פאסיבית, בדומה לרבות מהדאגות. אבל לא אחת אם לביעור נזק ואם למניעתו- נדרש מעשה. הדאגה לבדה עדיין לא ביערה ולא הדבירה אף לא מזיק אחד.

אם אתם נזקקים לשירות הדברה מקצועי- לרשותכם ולשירותכם מדביר בתל אביב ובסביבתה שמציע לכם שירותי הדברה ירוקה– הדברה איכותית, בטיחותית וידידותית לסביבה.

גדולים או קטנים, גלויים או סמויים, זוחלים או מעופפים- חברת גרין הדברה נותנת מענה מכל סוגי המזיקים. לבד מהדברה תקופתית קבועה, כפי שמקובל ורווח בבתיהם של רבים כמו גם במוסדות ציבוריים ובבתי עסק, רבים עשויים להיזקק לשירותי ההדברה של החברה גם במקומות ובזמנים לא מתוכננים ולא צפויים. נציגי השירות של החברה ערוכים לתת לכם מענה מהיר, בעיקר כאשר ההדברה אינה סובלת דיחוי.

הדברה בתל אביב

הדברה יעילה בתל אביב למרות הלחות הגבוהה

על מנת לשריין לעצמכם מדביר מקצועי רצוי ומומלץ ליצור קשר מבעוד מועד. באמצעות הטופס המקוון המצורף כאן תוכלו לתאם מועד נוח לכם לביצוע הדברה בזמן המתאים לכם. אם אתם תושבי מרכז הארץ אתם יכולים ליהנות משירותי הדברה מהירים ואיכותיים בכל עת.

אין צורך לסתום את הנחיריים ולאטום כל נקבובית בגופכם כאמצעי הגנה בפני חומרים רעילים ומזיקים. הדברה ירוקה פוטרת ומייתרת את פעולות ההגנה האלה וזאת מאחר שהחומרים אינם רעילים וממילא אינם בעלי פוטנציאל לגרימת נזק.

מדביר מקצועי של החברה יבחר את חומר ההדברה הייעודי המתאים ביותר להדברת סוג מזיק שממנו אתם סובלים. במקרים רבים אמצעי ההדברה כלל לא יחייב שימוש בחומר מכל סוג שהוא אלא באמצעי לכידה או הרחקה של המזיק.

חשוב לציין, כי ההדברה מתבצעת תוך שמירה קפדנית על כל תכולת הבית, לרבות הריהוט והשטיחים, אשר נותרים בשלמותם, כמו גם פריטים דקורטיביים אחרים. זמן קצר בלבד לאחר סיום ההדברה תוכלו לשוב לביתכם כאשר לא ייוותר בו אף לא סימן קל שבקלים כי מדביר ביקר בבית, למעט העדר מוחלט של כל אות וכל סימן לנוכחותו הלא רצויה של מזיק כל שהוא.

הדברה כחלק מניקיון יסודי

לפני ביצוע ניקיון יסודי בבית או – רצוי- אחריו, כך או כך בסמוך לו, רצוי ומומלץ לבצע הדברה על ידי מדביר בתל אביב. הניקיון וההיגיינה הולכים בד בבד, יד ביד. הדברה מהווה ערובה לכך שהניקיון היסודי והעמוק שיתבצע בבית ישרה תחושה של ניקיון סביבתי כולל.

שירותי הדברה המגוונים של החברה נותנים מענה אפקטיבי לבעלים של אולמות וגני אירועים, אשר לא אחת נזקקים להדברה לפני אירועים גדולים שנערכים בהם. אם אתם חוששים שהאורחים ייטרדו בגלל יתושים ויעקצו על ידיהם ובכך יהפוך עבורם, חלילה, האירוע לסיוט- אתם מוזמנים להקדים תרופה למכת היתושים ולהדבירם באמצעות שיחת טלפון אחת אלינו או פנייה באמצעות האתר שלנו.

החברה מספקת מגוון שירותי הדברה ירוקה איכותית ובטיחותית במחירים תחרותיים ואטרקטיביים.