הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

 

לאחר ששמענו ונחשפנו בתודעתנו לפתרון ההדברה הירוקה, ניתן להבין כי פתרון ההדברה הירוקה, הוא פתרון אפקטיבי מאוד ואף יותר מזה, מדובר בפתרון לא רק יעיל, אלא פתרון נעים מאוד, בריא ואף ידידותי

לסביבה. הדברה ירוקה אשר בעיקרה מתבססת על העיקרון בו באמצעות שימוש בחומרים טבעיים ואורגניים אשר לא יסכנו את בריאותנו וסביבתנו. הדברה ירוקה המונעת את הזיהום הסביבתי שנגרם בעקבות שימוש

בחומרי הדברה כימיים, מאפשרת פתרון שהוא גם פתרון יעיל וטבעי, ואף פתרון בריא לסביבה שבעצם מהווה פתרון ידידותי.

 

לאחר שעמדנו על כך שההדברה הירוקה היא פתרון ידידותי ונעים לסביבה, ניתן לעמוד על כמה טיפים שימחישו לנו את היתרון הטמון בהדברה טבעית ובעצם גם טיפים לא רעים בכלל להדברה טבעית.

 

טיפ ראשון שאפשר לקחת בחשבון הוא טיפ כיצד ניתן להרחיק עכברים וחולדות. חולדות לא יכולות לסבול ריחות חריפים, ולכן דבר קצת תמוה אך נכון לגבי חולדות, הוא שפיזור סוכריות מנטה חריפות במקומות הנכונים יוכל להבריח אותם בשל הריח החזק.

 

טיפ נוסף שניתן לקחת לתשומת לב, הוא שימוש נכון באור השמש, אור השמש כידוע מבריח את הפרעושים והמזיקים אשר נוטים לצוץ כאשר חשוך. הוצאת המצעים, שמיכות וכריות לאור שמש הם שיטה מעולה להיפטר ממזיקים

ופרעושים אשר יהוו עבורנו מטרד. עוד טיפ שניתן לחשוב עליו ולקחת בחשבון כדרך להתמודדות טבעית עם המזיקים, היא הרחקת הזבובים מהמקלחת.

באמצעות שטיפה של פתחי היציאה והניקוז באזור המקלחת זאת יחד עם שימוש במעט אקונומיקה, יביא להרחקת המטרד.

 

טיפ נוסף עליו ניתן לדבר, הוא שימוש בחומץ כנגד ג'וקים ויתושים. החומץ מהווה פתרון מאוד יעיל כנגד ג'וקים, מקקים, יתושים, נמלים וחרקים אחרים אשר מפריעים לסביבה. הוספת מעט חומץ הדרים למים בהם אנו משתמשים לשטוף את הרצפה יהווה פתרון טוב כנגד מטרדים אלו.

 

עוד טיפ מאוד מומלץ שניתן להשתמש בו הוא שימוש בצמחים אשר משמשים כצמחים להגנה על הצמחים הקיימים בגינה של הבית. באמצעות שימוש בתה צמחים, כאשר משתמשים בחליטה ובאמצעות שפריצר מרססים, הדבר יביא להגנה טבעית מפני מזיקים ויהווה הגנה ראויה על צמחי הגינה.

 

דרך אגב, גם צמחי שום, מרווה, עירית וחרצית, יהוו פתרון טוב שהוא הגנה של צמחים על צמחי הגינה מפני מזיקים אפשריים. פתרון זה כמו שאר הטיפים המומלצים כאן, הם טיפים שממחישים לנו כי הדברה טבעית ואורגנית מהווה פתרון יעיל מאוד, ויותר מכך פתרון נעים וידידותי לסביבה שלנו.