הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

סובלים ממזיקים ולא מצליחים להיפטר מהם? הפעולה בה יהיה עליכם לנקוט תהיה, במרבית המקרים, איוד בגז. מהם הנתונים שחשוב לדעת טרם ביצוע שיטת הדברה זו, במה כרוכה הפעולה ומהם אמצעי הזהירות ההכרחיים שחובה לנקוט? על כך בכתבה שלפניכם!

כיצד פועלת הדברה זו?

הדברה זו הינה אחת משיטות ההדברה המקצועיות, בהן נעשה שימוש במקרים מורכבים יחסית, שבהם לא ניתן להסתפק בשיטות ההדברה המקובלות והאגרסיביות פחות, כמו ריסוס, פיזור רעל בסביבת הרהיט, ועוד. אחד המקרים הקלאסיים בהם אתם עשויים להזדקק להדברה באמצעות אידוי בגז הוא כאשר תגלו נוכחות מזיקים בריהוט העץ שלכם. מזיקי העץ חודרים למעמקי הרהיט ומטילים בתוכו ביצים, מה שהופך את הדברתם באמצעים הרגילים לקשה עד בלתי אפשרית. פעולה זו המבוצעת באמצעות החדרת חומר רעיל במצב צבירה של גז אל תוככי הרהיט, הוא, למעשה, הדרך האפקטיבית היחידה להמתת המזיקים. הדברה באמצעות איוד בגז מתאפיינת ברמה גבוהה ביותר של חדירות החומר לעומק הרהיט הנגוע, ועל כן – ממגרת את המזיקים במהירות רבה. הגז המוחדר אל הריהוט נספג בגוף החרק באמצעות דרכי הנשימה שלו, וגורם לו למחנק מהיר. היתרון הבולט של שיטת הדברה זו נעוץ בכך שהגז ממגר את החרקים בכל אחד משלבי החיים שלהם, ללא הבדל בין ביצים לחרקים בוגרים, ועל כן, מאפשר להיפטר ממטרד המזיקים באופן מושלם.

איך מבצעים את ההדברה?

ההליך נחלק לשלושה שלבים:
בשלב הראשון – לאחר אטימת הרהיט באופן הרמטי, במטרה למנוע דליפת גז אל תוך הבית, מבוצעת פעולת האידוי באמצעות החדרה של הגז לתוך הרהיט. הפעולה מבוצעת מחוץ לבית.

בשלב השני – הגז פועל את פעולתו וממגר את המזיקים.

בשלב השלישי – יש לאוורר את הרהיט כראוי, במשך מספר ימים לכל הפחות, וזאת על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו בבטחה.

חשוב!
אידוי בגז נחשב, אמנם, לדרך האפקטיבית ביותר להיפטרות ממזיקים, אך עם זאת, חשוב מאוד שתהיו מודעים לסיכונים הכרוכים בפעולה ותנקטו בכל אמצעי הזהירות הנדרשים שיאפשרו לכם ליהנות מתוצאות מושלמות, ללא שתסכנו את עצמכם. בבואכם להזמין שירותי אידוי בגז, נקודת המוצא שלכם אמורה להיות ההבנה הפשוטה כי הגז המוחדר לריהוט עלול לסכן חיי אדם במידה והפעולה לא תתבצע כראוי. אז בהנחה שריהוט העץ שלכם יקר לליבכם, בין אם הערך שלו הוא כספי ובין אם סנטימנטלי, החיים שלכם שווים הרבה יותר, ללא ספק. אז מה עושים? מקפידים על כל אמצעי הבטיחות הנדרשים, ומונעים אסון.

חובה!
אמצעי הזהירות שחובה לנקוט בעת הזמנת שירותי אידוי בגז:
בחירה בחברת הדברה מקצועית: תחום ההדברה, בדומה לתחומים מקצועיים רבים אחרים, סובל מתופעת נותני השירות הבלתי מקצועיים, או בקיצור – מחאפרים. בעוד חאפר ממוצע עלול להזיק למנעול הדלת שלכם או למכונת הכביסה, הרי שבאידוי בגז, הוא עלול לגרום לכם לנזק ואפילו למוות, חלילה. לכן, בכל הנוגע לאידוי בגז- חאפרים הם מחוץ לתחום. נקודה.
וודאו שהמדביר המקצועי בו בחרתם מחזיק ברישיון להדברה באמצעות גז. רבים מהמדבירים בשוק מבצעים פעולות הדברה בחומרים רעילים, למרות שאינם מורשים לכך באופן רשמי וגורמים לנזק רב.