הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

הדברה במרכז

תושבי איזור המרכז נדרשים להקפיד על ביצוע פעולות תקופתיות להרחקת, צמצום השפעת או הריגת מזיקים. אחוזי הלחות לכל אורך השנה והטמפרטורות הגבוהות בקיץ הופכים את גוש דן, תל אביב וערים נוספות באיזור לכר פורה עבור הצטברות מזיקים וחרקים. בנוסף למזג האוויר הנוח למזיקים למיניהם, אזור המרכז מאופיין בבניה צפופה ואורבנית המקשה על פעילות ההדברה ומייצרת מקומות מסתור מצוינים למזיקים. השילוב של מזג אוויר חם ולח אל מול בנייה צפופה מייחד את ההדברה במרכז ומציב אתגרים רבים למדביר. בנוסף לכל אלו, בשל כמות האוכלוסייה הגבוהה שנמצאת באזור המרכז, נוצרים רמות תברואה ירודות בחלק מהאזורים ואלה מזמינים את העכברים, החולדות, התיקנים ועוד אל העיר הגדולה. מספר תושבים רב מייצר זבל רב ועל כן, לא תמיד ניתן לאסוף את האשפה בצורה אולטימטיבית וכשנוצרים פערים בין כמות ייצור האשפה לבין יכולת האיסוף שלה, מתפתחים באזור המרכז מזיקים שונים.

הדברה במרכז צריכה להתבצע בשילוב מחשבה אסטרטגית כיצד למנוע את המשך קיום המזיק לאורך טווח ואין להסתפק בהדברה אחת מבלי לבדוק מהו מקור המזיקים. לפעמים, פתח קטן בקיר או במפתן הדלת מאפשר ניתב למזיקים ואם לא תתבצע סגירה הרמטית של המעבר לא תתאפשר הדברה אפקטיבית. הדברה במרכז היא הדרך היחידה להתמודד עם יצורים מכל מחלקות החרקים היא פעולת הדברה יסודית ומקצועית. הפעולה מיועדת למאבק בחרקים אך היא עוזרת גם להפחתת ההשפעה השלילית של חיידקים, פטריות, עופות, יונקים ומכרסמים. על מנת לבצע הדברה במרכז בצורה אפקטיבית, יש לבחור מדביר מנוסה, המכיר את אזור המרכז ואת הקשיים בהדברה מסוג זו.

היום כבר לא חייבים לפזר רעלים כימיים ומסוכנים על מנת להרחיק מזיקים לצמיתות. הידע והניסיון העומדים לרשות אנשי המקצוע מאפשרים ניצול טכנולוגיות מתקדמות ושימוש בחומרים אקולוגיים. הדגש בשיטה הזו הוא על זיהוי מוקד הבעיה וטיפול במקור ולא רק בתסמינים. במילים אחרות, הדור החדש של הרחקת מזיקים אינו מסתפק ביעילות לטווח קצר: אנשי מקצוע מוסמכים עוברים הכשרה מיוחדת ויודעים כיצד להתאים בין שיטות הטיפול השונות לבין אופי המזיקים, העדפות המחיה שלהם והסביבה המאפשרת את התפתחותם. זו הסיבה המרכזית לחשיבות של הדברה במרכז ולמאפיינים הייחודיים שלה.

כיצד בוחרים את השיטה המתאימה להדברה באזור המרכז?

באופן עקרוני ניתן לבחור בין דרכי פעולה כימיות, אורגניות, ביולוגיות או ריסוס עצמאי. בשיטה הכימית החיסרון הוא חשיפה לחומרים רעילים ופגיעה בשורה ארוכה של יצורים לא מזיקים, לרבות חיות מחמד.לעומת זאת, השיטות האורגניות והביולוגיות הן לא פחות אפקטיביות והן מבוססות על שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. חומרים אלו עומדים בתווי תקן בינלאומיים והם מותאמים על ידי אנשי המקצוע לתנאי האקלים של כל איזור למשל מחוז המרכז. שירותי הרחקת מזיקים ניתנים במחוז הזה עבור לקוחות במגזר הפרטי והעסקי, אך הם מוזמנים לעיתים קרובות על ידי העיריות והרשויות המוניציפאליות. ההדברה באזור המרכז משלבת גם את אופן השימוש בבחומר ההדברה והידע כיצד לפזר אותו בצורה היעילה כך שתענה על אתגרי ההדברה.

אפשר גם להשתמש בריסוס עצמאי לצורך התמודדות ספונטנית עם מזיקים וחרקים. היתרון של ריסוס כימי הוא טיפול יעיל בכמות קטנה של תיקנים, נמלים או טרמיטים, אך בטווח הארוך אין לו משמעות. אי אפשר להסתפק רק בריסוס ובאיזורי פעילות של חרקים נדרשת שיטה היקפית יותר.

כיצד בוחרים מדביר במרכז?

השאלה העיקרית מבחינת הלקוח היא כיצד בוחרים איש מקצוע שיכול לבצע את העבודה במהירות, ביעילות ותוך השגת תוצאות עמידות. כדאי לקבל המלצות על בעלי מלאכה בתחום של הרחקת מזיקים ולא להתבייש לשאול על ניסיון והכשרה. רצוי גם לקבל הצעות מחיר שונות ולהשוות ביניהן לפני שמתחייבים לשירות מסוים. הבחירה באיש מקצוע הנכון חיונית להתמודדות עם כמות המזיקים הגדולה באיזור המרכז ויש לה השפעה ישירה על איכות החיים.

בחירת מדביר מנוסה ומקצועי היא בחירה חשובה, זאת כיוון שהדברה לא מקצועית עלולה להוביל להחרפה של הבעיה. הנזקים האפשריים שיכולים להתרחש בשל שימוש לא נכון בחומרי ההדברה, הם פגיעה באיכות חיינו, זאת בתוספת סכנה לבריאותינו. אנו בגרין הדברות נדע לספק לך הדברה בטוחה שתשמור על סביבה בטוחה, הדבר חשוב פי כמה באזור המרכז וזאת בשל תנאי הסביבה והטמפרטורה החמה והייחודית.

ההדברה שנבצע תיצור אפקט השפעה מספיק גדול, זאת יחד עם שליטה נכונה על כמות החומר הנדרשת להדברה, מה שמצד אחד יפטור אותך מכל מזיקי הסביבה, ומצד שני ישמור על סביבה נקייה ובטיחותית, ללא רעלים שיכולים לפגוע בך או בסביבה החיצונית שלך.

בחברת גרין הדברות ישמחו לפתור עבורכם את הדילמה: צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו ובואו לשמוע על שירות מקצועי, בטוח ויעיל לאורך זמן. אנו מתחייבים ליחס אישי ומספקים ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום. כל אחד מנציגינו ישמח להגיע אל פתח הבית או העסק שלכם, לבדוק מה מקור הבעיה ולטפל בה.

Save

Save