הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

אם אתם לא מדבירים מוסמכים, סביר להניח שיש לכם לא מעט שאלות.

אספנו בעבורכם את השאלות הנפוצות ביותר שמצאנו את עצמנו נשאלים לא מעט, והנה, לפניכם: תשובות לכל הקושיות-הדברה הללו המתייחסות לסוגי המזיקים וההדברות השונות שביניהם: הדברות עכברים, חולדות, נחשים, חרקים ועוד.

רוצים לשאול אותנו שאלה? פרסמו אותה בפורום או פנו אלינו באמצעות טופס ה-צור קשר, אנו נשמח לענות עלי, ואולי גם להעתיק אותה לכאן עם קרדיט.

לחצו על שאלה מטה על מנת לגלות את התשובה

 • האם הדברה ירוקה היא אכן יעילה בהדברת פרעושים?

  בוודאי שכן! חומרי ההדברה הירוקה מותאמים לסוג החרק, ומאפשרים להדבירו ללא כל פגיעה בחיות מחמד שעלולות להימצא בבית (כלב, חתול ועוד), בילדים ובבני אדם.
 • האם יש תרופות סבתא שיכולות לחסוך הזמנה של הדברה בחומרי ריסוס מסוכנים?

  'הדברות עשה במו ידיך' בקלי קלות ! לגבי תרופות הסבתא הללו, הן לא מיתוס, וכמו שכולנו יודעים: מרק עוף טוב הוא יעיל לא פחות מכל כדור נגד צינון. הבעיה שכמו שלא הייתם משתמשים במרק עוף בשביל לרפא, חלילה, מחלה קשה, כך גם ההדברות תוצרת בית הללו בהחלט נחשבות ליעילות, אבל לא בכל המקרים. וכך, לדוגמה, תוכלי לחסוך לעצמך את בואנו, המדבירים, לביצוע פעולות להרחקת נמלים בבית, אם רק תרתיחי סיר מים עם קליפות הדרים (לימונים, תפוזים ואשכוליות) עם ציפורן וקינמון. את התמיסה שמתקבלת שופכים על הרצפה כמו היה מדובר בשמפו לרצפות, וזהו! בזמן הקרוב שום נמלה לא תתקרב אליך לבית (והרצפה תריח נהדר, באחריות!) אבל לצערנו במקרה של ג'וקים (תיקן אמריקאי מעופף, מקק גרמני או "חומיני" שמתעופפים לבית ולא מתקרבים בכלל לרצפה) השיטה הזאת לא עובדת ויש צורך בריסוס (אנו מספקים ריסוס לא רעיל) או במכשיר הדברה אלקטרוני(שמפיק צליל אוטראסוני שמרחיק חרקים ומבריח אותם) על מנת למנוע כניסה של חרקים שכאלה לבית. בגלל שאת לא הראשונה ששואלת אותנו על תרופות הסבתא הללו, אנו מתחייבים לפרסם פוסט בנושא, בו נרכז את כל מה שאנחנו יודעים שיעיל לצורך הדברה ביתית. תוכלו למצוא את פוסט זה תחת טיפים ומאמרים!
 • האם מתקלקלים השטיחים והרהיטים שבבית בזמן ההדברה?

  לא, לא קורה שום דבר לשטיחים וכל שאר הרהיטים בבית. אצלינו בגרין הדברה נזהרים מאוד על כל פרט! :)
 • לכמה זמן צריך לצאת מן הבית אחרי שעושים הדברה?

  זמני ההיעדרות תלויים בסוג ההדברה ובגילאים, לתינוקות קטנים מומלץ לחזור רק לאחר 6 שעות ולאלרגים 8 שעות.