הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

קיימים שני אופנים עיקריים של ריסוס נגד יתושים: ריסוס מוקדי המהווים פוטנציאל לגידול יתושים ומניעת הופעתם והתפתחותם וריסוס מתחם שבו מורגשת נוכחותם הטורדנית והעוקצנית של יתושים.
לא תמיד ניתן למנוע כליל את הופעת היתושים גם כאשר אנחנו מבצעים פעולות מניעה נדרשות, כגון השקיה מידתית של הגינה וזהירות מהשקיית יתר, אי השארת מים בתחתיות שעליהן מונחים עציצים, ניקוז שאריות של מים במקומות שבהם הם נקוויים כגון מרזבים, צמיגים, אגרטלים, חביות ועוד.
מדביר מקצועי יאתר מוקדים אפשריים להתפתחות יתושים וירסס אותם, בבית ומחוץ לו, תוך שימוש בחומרים ירוקים וידידותיים לסביבה (כגון חומרים הנמנים עם משפחת הפרטרואיד).
לא תמיד די במכשיר חשמלי המיועד לקטילת יתושים. לא אחת מתקפת יתושים מחייבת הזמנת מדביר מקצועי. גרין הדברות מציעה לכם מדבירים מקצועיים שעובדים על פי כל תקני האיכות והבטיחות המחייבים. כל החומרים שמצויים בשימושנו אינם מכילים כימיקלים מסוכנים. ניתן להיכנס אל הבית שעות אחדות בלבד לאחר סיום הריסוס ולהמשיך בשגרת החיים.
השימוש בחומרי ריסוס הוא שימוש מושכל, מבוקר ומדוד. מינון החומר לעולם לא יחרוג מהמידה המותרת. החברה מצוידת בכל האישורים וההיתרים הנדרשים לקטילת חרקים, מכרסמים ויתושים. ריסוס ירוק וידידותי לסביבה מהווה ערובה לבטיחות מרבית שלו ולהעדר כל סכנה למי מדיירי הבית.

מאבק נגד יתושים

מאבק אפקטיבי במטרד היתושים מחייב פעילות משולבת- הן למניעתם והן לקטילתם. גם כאשר מבוצע ריסוס נגד יתושים אין בו ערובה להיעלמות מוחלטת של היתושים, לכן על מנת להגביר את האפקטיביות של המאבק נגד יתושים מומלץ לבצע פעולות לריסוס מקווי מים, המשמשים כר רבייה וגידול של יתושים בשלבי ההתפתחות המוקדמים שלהם: ביצים, זחלים וגלמים.
מדביר מקצועי של גרין הדברות יגיע לביתכם ויאתר מקומות הטלה פוטנציאליים של יתושים ויבחר את סוג הטיפול המתאים. המדביר יבצע ריסוס של רצועת המים ובמקביל עשוי לפזר קוטלי חרקים בתוך המים.
החברה מספקת שירותי הדברה מקצועיים לשוק המוסדי והפרטי כאחד. בעליהם של גני אירועים שונים נזקקים תכופות לריסוס לפני אירועים על מנת למנוע מה משתתפים בהם סבל הכרוך בחשיפה למתקפת יתושים…
לפעמים, בצר לנו, אנחנו מעדיפים לבחור את האמצעי הנגיש והזמין. תרסיס ביתי נגד יתושים עשוי להיות פתרון זמני, לא אפקטיבי, שאינו נותן מענה לכמות רבה של יתושים. כמו כן אין בו כדי למנוע הופעתם של יתושים אלא ניסיון לקטול אותם במעופם.
על מנת להיאבק באופן יעיל ומתמשך נגד יתושים חשוב לבצע פעולת ריסוס מקצועית, מקיפה, אשר במסגרתה יטופלו מוקדי הדגירה, הרבייה והגידול של יתושים מחוץ לבית, בסמוך לו, מה שמהווה פוטנציאל לחדירתם של היתושים לבית.
בכל מקום וזמן ובכל מצב שבו אתם מזהים יתושים ומתחילים לסבול מנוכחותם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציג שירות של החברה לקבלת מענה ולתחילת טיפול בתוך זמן קצר ביותר.