הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

הסכנות המלוות את השימוש הנרחב בחומרי הדברה ביתיים עולות לדיון אחת למספר שנים. הסיבה העיקרית לכך קשורה לאופן בו חומרי הדברה מן הסוג הזה מגיעים לבתי אב בישראל. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אין פיקוח קונקרטי ומעשי על ייבוא חומרי הדברה רעילים המכילים כימיקלים מסוכנים. ההשפעה של חומרי ההדברה הללו היא מיידית, חמורה, דרמטית וקריטית עבור כל הגילאים. חומרי הדברה ביתיים הם לא רק לא יעילים, אלא גם גורמים לנזקים סביבתיים חמורים ויוצרים תסכול בקרב הלקוחות. חומרים אלו גורמים לבעלי בתים לחשוב שאין דרך להתמודד עם מזיקים או חרקים. זאת על אף שבפועל נוכחות של מדביר מקצועי יכולה לחסוך בזמן, בכסף ובמשאבים.

ממה נובעת הסכנה של חומרי הדברה ביתיים?

הסכנה בחומרי הדברה ביתיים מבוססת על מספר היבטים. ראשית, אנשים מן השורה לא יודעים איך להשתמש בחומרי הדברה. בהיבט הזה היעילות הספציפית של חומר הדברה כזה או אחר אינה רלוונטית. כל עוד השימוש אינו מתאים לאופי המזיקים ולהרגלי ההתפתחות שלהם, לא ניתן להשיג את המטרה ולהרחיק אותם לתקופות קצרות או ארוכות. רק באמצעות זיהוי מקורות הלינה והמזון של מזיקים אפשר להתמודד איתם בצורה יסודית. ריסוס חסר תקנה של כל הבית, השיש, הפינות, החלונות וכדומה אינו יעיל. הוא ממלא את סביבת המחיה הפרטית שלנו בחומרים רעילים ואינו מונע את חדירת המזיקים.

שנית, הרבה חומרי הדברה ביתיים לא עומדים בתווי התקן הנדרשים. משרד הבריאות לא תמיד מצליח לעמוד ביבוא חומרים שאינם מאושרים על ידי הגורמים הרשמיים. חומרי הדברה אלו נמכרים במחיר זול וקורצים ללקוחות נטולי מודעות. אין אפשרות לחסוך על חומרי הדברה או ליהנות מהיתרונות הפונקציונאליים שלהם ללא השקעה בחומרי הגלם. חומרים כימיים מסכנים את הציבור הרחב ומעלים את הסיכוי לנזקים בעיקר בקרב תינוקות, ילדים וחיות מחמד.

סל השירותים של מדביר מקצועי

מעבר לכל האמור לעיל, חומרי הדברה ביתיים תמיד יהיו מוגבלים בהשוואה לגיוס שירותיו של מדביר מקצועי. בעוד חומרי הדברה ביתיים מבוססים רק על חומרים כימיים ועל ריסוס, מדביר מקצועי יכול לבחור בין שיטת הדברה מגוונות. כיום ידוע על סוגי הדברה אפקטיביים ויעילים לכל סביבה ביתית. בין היתר יכול המדביר לבחון את השטח ולבחור בין הדברה ירוקה, אורגנית וביולוגית. הוא מכיר היטב את מאפייני המזיקים הנפוצים בישראל, מזהה נקודות תורפה ופועל בהתאם להתפתחויות ושינויים. הוא יכול להמליץ ללקוח על פעולות תקופתיות למניעת חדירת מזיקים והוא משתמש גם בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה.

מעורבות של מדביר מקצועי משתלמת גם מבחינה כלכלית. במקום להוציא מאות שקלים בחודש על חומרי הדברה ביתיים שיעילותם מוטלת בספק, ניתן פשוט לקבל הצעת מחיר מסודרת ולרכז את המשאבים תחת קורת גג אחת. מדביר מקצועי מחזיק בניסיון, בידע ובכלים שלא ניתן לקבל במקומות אחרים. זהו איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר ומדי שנה הוא עובר התמחויות והשתלמויות. המדביר מבטיח בית נקי ממזיקים, חרקים ויצורים מכל המחלקות הטקסונומיות.

לא משנה מאיזה סוג של נזקים אתם סובלים – בחברת גרין הדברות כבר יידעו כיצד לטפל בבעיה שלכם. צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו והתקדמו לדור הבא של שירותי הדברה. אנחנו יודעים שאי אפשר להסתפק בחומרי הדברה ביתיים על מנת לשפר את איכות החיים ולהבטיח בית נטול חרקים. יש לנו את הניסיון המשמש להרחקת, צמצום השפעת או הריגת מזיקים בכל רחבי הארץ ואתם אלו שיכולים ליהנות מהתוצאות במינימום מאמץ.

מתוך כתבה בערוץ 2