הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

הקיץ מביא עמו הרבה דברים טובים ונעימים, אבל חרקים, מכרסמים, מעופפים ושאר מזיקים לא נמנים עמם, מן הסתם. לקראת הקיץ חיוני לבצע הדברה מונעת, בבית, בעסק, בשדה, במשק החי. טרמיטים, עשים, חיפושיות שונות הגורמים לנזקים בעץ וברכוש- עיניכם הקוראות עדות שלא חסרים מזיקים.

חברת גרין הדברות תכין את ביתכם וסביבתו ולפי בקשתם גם את משק החי ו/או את השדה לקראת הקיץ. החברה בוחרת בקפידה את חומרי ההדברה ומשתמשת רק באיכותיים ובבטיחותיים שבהם. השיטה המרכזית המועדפת והנבחרת על ידי רבים היא הדברה ירוקה. חברתנו ערוכה לספק שירות זה, כאשר החומרים אינם מכילים כל כימיקלים רעילים.

במקרה שהדברה אפשרי יוצע לכם שימוש באמצעי הדברה אלקטרוניים להדברה נקייה ואפקטיבית. סוג אחר של הדברה מניעתית הוא שימושי וקל לביצוע גם על ידי כולנו- שמירה על ניקיון. איטום חריצים וסדקים, סגירה מלאה של כלי קיבול שבהם יש מזונות בכלל ודברי מתיקה בפרט, הימנעות מהשארת פירורים על השיש ועל הרצפה. ניתן להשתמש גם בסוגים פשוטים של מלכודות ללכידת עכברים. אבל לפעמים לא די ברצון טוב ואף לא במיטב היכולת הביתית הצנועה. לפעמים הזמנת מדביר מקצועי חיונית ובלתי נמנעת. היא תמיד מועילה וכדאית. היא תמיד משתלמת.

הדברה באביב

הדברה לקראת הקיץ מומלץ לבצע באביב, בין השאר משום שתקופה זו מקדימה את בקיעת החרקים מהביצים. הדברה מבעוד מועד מצמצמת ואולי אף מבטלת את היתכנות הופעת מזיקים בביתכם. על מנת להגביר את הסיכוי שביתכם יישאר נקי מפיתויים שונים העלולים למשוך אליו מזיקים שונים חשוב לשמור על ניקיון והיגיינה בו ומסביבו. כל תזכורת נוספת, חוזרת ונשנית, בנושא זה אינה מיותרת.

חברתנו מבצעת אפוא הדברה לקראת הקיץ תוך שימוש בכל משאבי הידע, האמצעים, החומרים, השיטות ואנשי המקצוע המנוסים שלנו.

מקומות חשובים ביותר להדברה בכלל ולהדברה לפני הקיץ בפרט הם מסעדות ובתי קפה ובעיקר- במטבחיהן. מקום שמכינים ושומרים בו מזון אמור להיות נקי והיגייני ברמת ההקפדה וההחמרה הגבוהה ביותר. יש מי שלא יאכלו במסעדה כל שהיא לפני בדיקת רמת הניקיון במטבחה.

הדברה מניעתית לקראת הקיץ נדרשת גם באולמות ובגנים שבהם נערכים אירועים המוניים. חלק מכרטיס הביקור של עסקים אלה הוא סעיף שבו מפורטים מועדי ההדברה ואישורים על ביצועה. הקפדה על הדברה פירושה הקפדה על ניקיון, על היגיינה, על בריאות, על אסתטיקה.

כל מקום שיש בו בני אדם ומזון הוא מקום פוטנציאלי להופעת מזיקים. לפעמים לא די בהדברה מונעת כדי למנוע כליל את הופעת מזיקים אבל כל אחד מאתנו יהיה הרבה יותר שקט ורגוע אם יידע כי מדביר מקצועי ביצע במקום שבו הוא חי, עובד או מבלה הדברה מקצועית.

יש מגבלה ויש גבול ליכולת שלנו, ההדיוטות, לבצע הדברה באמצעים ביתיים פשוטים, לרבות בתכשירים ותרסיסים הנמכרים ברשתות השיווק ואף במרכולים השכונתיים. מדובר בחומרים שלא בהכרח מתאימים להדברת סוג המזיקים שנגדם אנחנו משתמשים בהם, מה גם שאין לנו הוכחה על יעילותם של תכשירים אלה.

גם אם השימוש בהם לא בהכרח מזיק- הוא גם לא בהכרח מועיל, מה שמצדיק ואף מחייב אותנו, אם חשובים לנו הבטיחות וההיגיינה, לפנות אל מדביר מקצועי.

חברתנו תשמח להיות החברה הנבחרת לביצוע ההדברה לקראת הקיץ במקומותיכם.