הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

הדברת נמלים טבעית

וועדי בתים אחראיים במידה רבה על איכות החיים של התושבים והדיירים. בכל בניין מתכנס הועד אחת לתקופה מסוימת במטרה להחליט על עבודות תחזוקה, שיפוץ או שדרוג. הועד הוא חלק אינטגרלי וחיוני במערכת החיים של בתים משותפים. השיטה של שימוש בוועדי בתים נפוצה בכל רחבי העולם והיא נחשבת יעילה ואפקטיבית. יחד עם זאת, רצוי להדגיש את החשיבות של הדברה לוועדי בתים ולהבין מה כולל שירות מן הסוג הזה.

אנו בחברת גרין הדברות מציעים שירותי הדברה לוועדי בתים כבר שנים רבות. יש לנו ניסיון משמעותי בהקצאת מדבירים מיומנים, המכירים את החשיבות של הדברת בתים ופועלים על פי תווי התקן המחמירים ביותר. כל אחד מהנציגים שלנו עובר הסמכה מיוחדת על שימוש בחומרי הדברה אקולוגיים ובטוחים. דרכנו ניתן ליהנות מיתרונות ייחודיים של הדברה לוועדי בתים: מחירים נוחים, עבודה מהירה ויעילות ללא פשרות. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אחד מנציגי גרין הדברות ולשמוע פרטים נוספים על הדור הבא של שירותי ההדברה.

מה כוללת הדברה לוועדי בתים?

יש מספר מאפיינים אותם ניתן לזהות במהלך הדברה לוועדי בתים בכל רחבי הארץ. ראשית, הדברה זו מבוססת על זיהוי מוקדם של המזיקים הפוטנציאליים. חשוב להגיע אל הבניין על מנת לבחון מקורות מים עומדים ופתוחים, נקודות גישה למזיקים מסוגים שונים וסדקים או פתחים שעלולים לגרום להיווצרות קנים. ההדברה מתאימה לוועדי בתים בכל רחבי הארץ אולם היא מבוססת על תנאים גיאוגרפיים של כל איזור. במילים אחרות, הדברה המיועדת לבתים במרכז שונה מהדברה הנערכת באיזור הדרום או הצפון.

שנית, המחירון עבור הדברה לוועדי בתים מבוססים על מרכיבים השונים מהמחירון של הדברה פרטית. בעת הדברת בתים הדגש הוא על שימוש בחומרים אקולוגיים איכותיים, המתאימים לשטח גדול. ההדברה חייבת להיות יסודית ולכלול את חדרי המדרגות, המקלטים ולעיתים גם הגגות, הכניסה והשטחים הפתוחים. יעילות ההדברה נמדדת בטווח הקצר והארוך והיא מתבצעת ברוב המקרים בתקופת האביב או לקראת הקיץ.

כיצד בוחרים שירותי הדברה ברמה גבוהה?

ועד המעוניין לבחור חברת הדברה צריך להציב את הניסיון בראש סדר העדיפויות. מדביר צעיר או לוכד עכברים ללא ניסיון אינו יכול לתת מענה על הצרכים של הבניין, בעיקר כאשר מדובר על איזורים המועדים לפורענות במרכז הארץ. הניסיון של חברת הדברות הוא אינדיקציה ליעילות ולמקצועיות שלה. רצוי לאסוף פרטים על חברות שונות, לקרוא מידע באתרי האינטרנט ולהתייעץ עם ועדים אחרים או לקוחות קודמים. השוואה בין החברות היא פתרון אפקטיבי במיוחד בעת בחירת שירותי הדברה לוועדי בתים. השוואה זו מונעת עוגמת נפש ומבטיחה את האיזון הנדרש בין עלות ותועלת.

לסיכום, וועדי בתים לוקחים על עצמם לא מעט אחריות ובין היתר הם מטפלים גם בשירותי ההדברה עבור הדיירים. שירותים אלו ניתנים על ידי חברות מקצועיות המובילות את תחום ההדברה בארץ. אנו בחברת גרין הדברות נשמח ללוות, לייעץ ולתמוך בכם במהלך הזמנת שירותי הדברה. תאמו פגישת ייעוץ לא מחייבת עם הנציגים שלנו ובואו לראות כיצד מתבצעים שירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר. אל תחכו להופעת מזיקים ברחבי הבניין המשותף והקדימו תרופה למכה באמצעות שירותי הדברות ללא פשרות.