הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

בכל משרד יש ציוד יקר אשר מחייב הגנה עליו. ניקיון המשרד ושמירה על ההיגיינה שלו הם תנאי סף נדרשים לשמירה על בריאותם של העובדים אבל הם מהווים גם תנאי חשוב לשמירה על שלמות הציוד ותקינותו.

נכון להידרש אל הדברה בכלל ואל הדברה ירוקה בפרט כחלק בלתי נפרד מהפעולות הננקטות לצורך שמירה על הציוד היקר בפרט ועל כל תכולת המשרד בכלל. על מנת לבצע את ההדברה באופן מקצועי ואפקטיבי חשוב לשכור את שירותיה של חברת הדברה שנותנת מענה ממוקד וייעודי לסוגים שונים של מזיקים.

גרין הדברות מבצעת, כמובן, גם הדברה מונעת וגם הדברה לפי קריאה עם היווכחות בנזקיהם של מזיקים שונים. ההדברה – ירוקה וידידותית לסביבה- מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בכל שיטות ההדברה הרלוונטיות ומשתמשים בחומרים שנמצאו ראויים לשימוש על פי תווי תקן איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים.

על מנת לוודא כי ההדברה שתבוצע במשרדכם תיתן לכם מענה מיטבי חשוב שהיא תבוצע על ידי מדביר מוסמך שמסוגל לתת לכם מענה לכל סוג של מזיקים ובהם: קרדית האבק, פרעושים, קרציות, תיקנים, נמלים ו- חלילה- נחשים.

דווקא בשל העובדה כי במשרד יש חומרים מסוגים שונים- מכשירים חשמליים, ציוד אלקטרוני לרבות מחשבים, קלסרים, ניירות, ומן הסתם גם חומרי מזון בפינת הקפה והיות שאין ביטחון כי כל פתחיו של המשרד סגורים ואטומים לחלוטין, תמיד קיים חשש כי מזיקים שונים ייכנסו.

הקשר בין הדברה מקצועית והשקט הנפשי שלכם

מדביר עשוי להיקרא לבצע הדברה בכל עת. מזיקים אינם בהכרח תלויי- עונה ולא ניתן לצפות את מועד הופעתם. אף שקיימת סבירות לריבוי מזיקים בקיץ, יש מזיקים ששכיחים דווקא בחורף.
בשל כושר הריבוי הטבעי המהיר של רבים מהמזיקים, יש חשיבות להדברתם תכף לזיהוי פרט בודד של המזיק. הבית והמשרד עלולים להיהפך לבתי גידול מיטביים עבור מזיקים, בהינתן תנאים של חום ולחות ושאר תנאים הכרחיים ומספיקים לריבוי המזיקים.

באשר להדברה מונעת – יש דעות לכאן או לכאן, אבל מול הטענה של המסתייגים בשל החשש לפיזור רעלים במשרד ניתן להציב טענה חשובה: הדברה ירוקה אינה כרוכה ברעלים מכל סוג שהוא ולכן היא אינה כרוכה בשום סיכון, לא לבני אדם ולא לסביבתם.

כצפוי וכמשוער- במשרד שלכם יש חומר חשוב וציוד יקר. כשם שאתם ודאי נוקטים את כל אמצעי הביטחון, הבטיחות והאבטחה באמצעות התקנת מכשור המגן מפני פריצות, כך נכון ורצוי לנהוג גם בכל מה שקשור לבריאות והיגיינה, שפירושם הדברת כל מזיק פולשני.

על מנת להיות בטוחים כי אתם נוקטים את כל אמצעי הזהירות והבטיחות הנדרשים, אשר הדברה היא אחד מהם, אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון ולהתייעץ עם המומחים להדברה. תוכלו לקבל מידע, ייעוץ, הצעת מחיר וכל פרט רלוונטי אחר.

אנשי המקצוע של גרין הדברות מבצעים באופן שוטף וקבוע הדברות במשרדים רבים של אנשים פרטיים ושל גופים מוסדיים. הניסיון הרב שצברה החברה מאפשר לה להציע לכם שירות מקצועי יעיל ויחס אישי חם וטוב.