הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

מזיקים שונים אינם בוחרים את יעדי התקיפה שלהם ומועדה על פי עונות השנה. הבית וסביבתו חשופים לפורענותם ולפוגענותם של מזיקים גם בחורף. מכאן, בפשטות, נובע הצורך לבצע הדברה גם בעונה זו.

כמו בני האדם, יש מזיקים אשר הקור והגשם מניעים אותם לחפש מסתור במקום מוגן וחמים. כאשר אנחנו משאירים פירורים או אף שאריות מזון חשופים, הם, בעצם הימצאותם, מזמינים מזיקים כגון נמלים.

ימי שמש חמים הם לא תופעה בלתי שכיחה גם בחורף , אבל חשיבות ביצוע הדברה בחורף נובעת, בין השאר, מהיותה של עונה זו מתאימה במיוחד להדברה מונעת. כאשר אין הכרח דחוף, מיידי, לבצע הדברה לאחר גרימת הנזק, יש לנו זמן מספיק לתאם הגעת מדביר לביתנו לביצוע הדברה מסודרת.

חברת גרין הדברות מאומנת ומיומנת בביצוע כל סוגי ההדברות בכלל ובאמצעות הדברה ירוקה בפרט. חברת הדברה מקצועית, המכפיפה עצמה לכל תקני האיכות והבטיחות הנדרשים הן בשיטות ההדברה, אין באמצעיה והן בחומרים שבהם היא משתמשת, בנוסף להיותה בעלת רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה ( 1313) מהווה ערובה לביצוע הדברה ייעודית ללא נזק ישיר וללא נזק סביבתי.

החברה מבצעת הדברה נגד נמלים, נחשים, טרמיטים, מכרסמים, דבורים, חולדות, עכברים, פשפשים, יונים, תיקנים, פרעושים ועוד.

הדברה גם בחורף - גרין הדברות

מזיקים בחורף

אם פרצה קוראת לגנב- סדקים קוראים למזיקים… כשהבית אינו אטום מספיק או, לחלופין, יש רטיבות בקירות המהווה מוקד משיכה למזיקים האוהבים לחות, חשוב לבצע הדברה.

אף שחלק הארי של המזיקים פועלים ו… מזיקים בעיקר בקיץ, יש סוגים אחדים של מזיקים, כגון צרעות, מכרסמים ואף נחשים שפעילים גם וחלקם בעיקר בסתיו ובחורף.

חשוב לציין, כי כאשר מבצעים הדברה בחורף, ניתן לחסל באמצעותה ביצים של חרקים שהוטלו זה מכבר. הדברתן מונעת בקיעה והתפתחות של מזיקים.

מי שיעידו על כדאיותה ותועלתה של הדברת מזיקים בחורף הם החקלאים. הדברה בעונה זו עשויה להציל יבול רב, אשר אלמלא ההדברה חלק ניכר ממנו עלול לא להניב או לא למצות את מלוא פוטנציאל התנובה שלו.

סיבה נוספת לכדאיות ביצוע הדברה בחורף נובעת גם מסיבה פרקטית: ידיהם של מדבירים מקצועיים מבוקשים בקיץ מלאות עבודה. לא זה בלבד שבחורף קל יותר למצוא מדבירים אלא שמחירי ההדברה בעונה שאינה עונת הביקושים החמה נוחים ולכן משתלמים יותר.

היות שעל פי רוב מוענקת ללקוחות אחריות למשך שנה, סביר ומצופה כי יעילותה של הדברה שתבוצע בחורף תיוותר גם בקיץ.

הדברה בחורף בהחלט אינה בבחינת הליכה נגד הזרם אלא זרימה טבעית עמו. הדברה ירוקה יעילה ביותר בבית ובסביבתו. על מנת להבטיח כי הבית, המשרד, המוסד הציבורי או המפעל, מתחם האירועים וכל שטח שחשוב לכם לבער אותו מכל מזיק- אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון ולקבל מידע, ייעוץ, הצעת מחיר ושירות מקצועי ויחס אישי.

אם אתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים כי אתם עושים את המרב ואת המיטב על מנת להבטיח לעצמכם סביבת חיים ועבודה נקייה, היגיינית, איכותית ובטיחותית מכל בחינה שהיא- פנו עוד היום אל חברת ההדברה ותקבלו מענה מלא לכל צורך ודרישה.