הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

סוגים שונים של מזיקים עלולים להטריד, להעיק ואף להזיק (אחרי הכול הם צריכים להצדיק את שמם…) בכל עת, אף שרובם ככולם פעילים בעיקר בקיץ, לכן חשוב שיהיו ברשותנו פרטי ההתקשרות עם חברת הדברה מקצועית.

גרן הדברות מציעה לכם מגוון שירותי הדברה מקצועיים של כל סוגי המזיקים: חולדות, פרעושים, עכברים, נמלים, נחשים, טרמיטים, יתושים, פשפשים, עקרבים, תולעים, עטלפים, תיקנים, יונים ועוד.

חשיבותו של שירות הדברה מקצועי נובע הן מחוסר האפקטיביות של שימוש בחומרי הדברה לא מתאימים להדברת סוג מסוים של מזיק, הן לסיכון הכרוך בניסיון הדברה בלתי מקצועית והן בשל קושי או העדר יכולת לבצע את ההדברה המבוקשת.

כך או כך מאחר ששירות הדברה אינו רק הדברה מונעת שיכולה להיעשות בזמן המתאים לכם אלא שלא אחת נדרשת הדברה מעכשיו לעכשיו- מי שעשוי לספק שירות זה בכל מתאר שלו זו חברת הדברה מקצועית ומנוסה.

גרין הדברות מתמחה בכל סוגי ההדברות – ירוקה, ביולוגית, אורגנית, אלקטרונית, צמחית ומשולבת. על פי מיטב שיקול הדעת המקצועי של אנשיה נבחרת בכל מקום נדרש שיטה (או שילוב שיטות) אפקטיבית.

החברה מצוידת בכל האישורים, ההסמכות ותווי התקן של איכות ובטיחות כמו גם בחומרים ייעודיים (שניתן גם לרכוש אותם ישירות מהחברה) המהווים ערובה להדברה יסודית שתוצאותיה יישמרו לאורך זמן.

חשיבותה של הדברה מקצועית

הדברה אינה רק סוגייה אסתטית, אף שבכל מקום שבו ניכרים עקבותיהם- גם אם הן זעירות – של מזיקים שונים הם יוצרים לאלתר תחושה ורושם של מקום לא נקי ולא אסתטי, חלק מהם עלולים לגרום נזק בריאותי, ומכאן נובעת חשיבות הדברתם. חלקם מסוכנים באופן מיידי כגון נחשים ועקרבים.

המדבירים המקצועיים של גרין הדברות מאומנים ומיומנים באיתור מוקדים פוטנציאליים להימצאות מזיקים, מה שמאפשר להם לבצע הדברה מונעת אפקטיבית. כמו כל דבר רע, כאשר מאתרים אותו מבעוד מועד ניתן לצמצם את נזקו ואולי אף למנוע אותו כליל.הדברה מקצועית מאפשרת ליצור סביבת חיים ועבודה נקייה, היגיינית, בטיחותית ונעימה יותר.

מדוע אנחנו?

חברתנו מחויבת ללוח זמנים קפדני, לעבודה מקצועית ונקייה, למניעת נזק סביבתי. לקוחות פרטיים ומוסדיים גם יחד נהנים זה מכבר משירותי החברה. כאשר אתם יוצרים אתנו קשר אתם יכולים להפסיק את החיפוש אחר מענה בתחום שתמיד עלול לצוץ לפתע ולהטריד.

החברה תשמח להעניק לכם מידע וייעוץ אשר יסייעו לכם לתחזק את הבית או את המשרד באופן שיצמצם את הסיכון להופעת מזיקים כמו גם להתמודדות ראשונית עמם עד בוא המדביר המקצועי.

הדברה בכל השנה היא חלק בלתי נפרד מתחזוקה נאותה ומחויבת המציאות של מתחמים שונים ושל סביבות שונות, כגון גני אירועים ושטחים שבהם נערכים כינוסים המוניים- חברתיים או עסקיים.

ניסיון רב שנים בכל סוגי ההדברות מאפשר לנו להציע שירותים כחברה מקצועית עם קבלות מוכחות על הצלחות רבות.

מומחים בהדברה של כל סוגי המזיקים לפרטים צלצלו 1800-3000-45, שירותי הדברה מקצועיים בכל רחבי הארץ ולכל סוגי הלקוחות.