הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

הדברת בניין

הדברה לבניין מגורים משותף

כל מי שמתגורר בבית משותף, מודע לעובדה שבכל הקשור לאחזקת המבנה מטפל ועד הבית או חברת האחזקה שנשכרה על ידי אותו ועד. בכל זאת, רצוי שכל דייר, ובמיוחד דייר שהתנדב להיות חלק מהוועד ידע, כי אחת הפעולות הדרושות לצורך אחזקת המבנה היא הדברה לבניין ועדיף הדברה ירוקה.
זאת משום שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיתקל בתיקן, בעכבר או בחולדה, ומשום שכל אחד מהמזיקים שהוזכרו יכולים גם לחבל בצורה חמורה במערכות המבנה השונות כגון צנרת המים, משאבות המים, כבלי המעליות ועוד.
בנוסף, קיומם של מזיקים אלה בתוך המבנה כולל הרבה פעמים את רבייתם, ולכן דיירים המתגוררים במבנה שלא בוצעה בו הדברת בניין יכולים להתעורר לילה אחד בגלל קולות כרסום שנשמעים מכיוון המטבח או החצר שלהם. על מנת שכל אלה לא יקרו, חשוב מאוד להזמין מדביר מוסמך, אשר יבצע הדברה בבניין מקצועית שתמנע את הגעת המזיקים, לפחות למשך שנה. יש לחזור על הפעולה לאחר שנה, עוד לפני שמגיע הקיץ, על מנת למנוע את שיבתם של המזיקים אל המבנה.

כשמזמינים הדברת בניין משותף אפשר לבחור בכל אחד מסוגי ההדברה, כאשר הסוג המומלץ ביותר הוא הדברה כימית שיעילותה בהרחקת המזיקים היא הגבוהה ביותר. יש להודיע לדיירי הבניין על ההדברה הצפויה, על מנת שיוכלו להיערך בהתאם ולא ישהו בחללים המרוססים לאורך זמן.

הדברת בניין – לא רק בבתים משותפים

חשוב לבצע הדברות מזיקים בניין בכל מבנה, על מנת למנוע מפגש לא רצוי עם מזיקים ונזקים רבים שאותם מזיקים יכולים לגרום.

הנה לפניכם רשימת מבנים שמומלץ מאוד לבצע בהם הדברת בניין:

מוסדות

  • מוסדות ציבוריים ופרטיים צריכים לבצע הדברת בניין מקצועית, על מנת שלקוחותיהם לא ייפגשו עם מזיקים ועל מנת שהם יוכלו לשמור על התנהלות תקינה ורציפה. במקרים אלה מומלץ לבצע הדברה ירוקה, שתאפשר למוסד להמשיך בפעילותו התקינה ולא תחייב את פינוי המבנה למשך מספר שעות.

בתי עסק

  • גם עסקים צריכים לבצע הדברת בניין על ידי מדביר מוסמך, על מנת למנוע מפגשים בלתי רצויים של לקוחות עם מזיקים, מפגשים שלבטח יגרמו ללקוחות להדיר את רגליהם מהעסק. גם במקרה זה מומלץ להשתמש בשיטת ההדברה הירוקה, על מנת להמשיך בפעילות תקינה ורציפה של העסק. ניתן להשתמש גם בהדברה כימית, אולם הדבר יצריך את סגירתו של העסק למשך מספר שעות.

משרדים

  • זה לא כל כך נעים להיתקל בעכבר או בחולדה במקום העבודה. במקרים אלה נדרשת הדברת בניין באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, או ביצוע הדברה או זימון של לוכד עכברים לאחר שעות הפעילות של העסק על מנת לאפשר המשך פעילות רציפה, ללא שהות של עובדים בנוכחותם של חומרי הדברה כימיים.

מסעדות

  • מסעדה שמתגלים בה עכברים, חולדות או תיקנים, גם אם מדובר רק באחד ולא ברבים, היא מסעדה שרוב האנשים ששהו בה ברגע גילוי המזיק, כנראה לא יחזרו אליה. מסיבה זו חשוב מאוד לבצע הדברת בניין במסעדות ובעיקר במטבחיהן, וכך לשמור גם על שלוות הנפש ועל שביעות רצונם של הסועדים וגם על איכות המזון שגם לה יש השפעה מכרעת על שביעות רצון הסועדים. הדברת מסעדות מומלץ לבצע מייד עם איתור המזיק או אפילו עקבות של מזיק, בטרם יתפתח העניין למצב שמחייב ביצוע הדברה באמצעים כימים. איתור מוקדם של הבעיה יאפשר לבצע הדברה באמצעות מלכודות, שיטה שתשמור ככל שניתן על איכות המזון ועל תפקודה הרציף של המסעדה.

הדברת וועד בית לבניינים – רק עם גרין הדברות

גרין הדברות מבצעת את כל סוגי הדברות הבניין, על ידי מדבירים מוסמכים ומנוסים שיתאימו את שיטת ההדברה לאופי המקום ולאופי הפעילות המתקיימת בו.

לקבלת מידע נוסף אודות הדברת בניין ולהזמנת עבודה – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

Save