הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

הדברה אלקטרונית היא אחת השיטות הרווחות האפקטיבית ביותר להדברת מזיקים או, בעצם, להרחקתם. בעוד שיטות הדברה רבות כרוכות בחיסול פיזי של המזיקים השונים, הדברה זו, שהיא חסכונית וידידותית לסביבה, אינה כרוכה אף לא בפגיעה פיזית קלה שבקלות בהם אלא בהרחקתם.
שיטת הדברה זו מבוססת על זיהוי נקודות התורפה של כל מזיק ונקיטת שיטה, אשר בשונה מחלק הארי של שיטות ההדברה, שהן פאסיביות במהותן, היא פעילה, אקטיבית: היא מרחיקה את המזיק ללא כל קשר להתנהגות או לתגובה כל שהיא שלו.
הדברה אלקטרונית כוללת שיטות ואמצעים מגוונים ובהם:
1. אולטרא סאונד. היות שלסוגים רבים של מזיקים יש טווח שמיעה גדול ורחב הרבה יותר מטווח השמיעה של בני אדם, ניתן ליצור מכשירים המשמיעים גלי אולטרא סאונד בתדרים רלוונטיים לכל סוג של מזיק. מאחר שהם לא יכולים לשאת את עצמת הרעש המושמע הם נסים ונמלטים.
2. שימוש בגלי קול. שימוש בגלי קול בתדרים משתנים, שניתנים לשינוי הן באופן מכאני על ידי בני אדם והן באופן אוטומאטי באמצעות מנגנון המובנה במכשירים אפקטיבי במיוחד להרחקת יונים.
3. מערכות מונחות תנועה. מערכות שמופעלות על ידי גלאי תנועה ( כגון רדארים) המשדרות סיגנאלים שונים המסייעים להרחקת ציפורים. ניתן לשלוט על מועדי ההפעלה של אמצעי זה על פי מצב נתון.
4. שדה אלקטרו-מגנטי. שיטה זו יעילה במיוחד נגד נמלים, אשר השדות האלקטרומגנטיים משמשות אותן כדי להתמצא במרחב. שיבוש השדה המגנטי שלהן כופה עליהן עזיבה של השטח שבו הן נמצאות ומחייב אותן לחפש נקודת-ייחוס חדשה. חשוב לציין, כי שיבוש השדה האלקטרו מגנטי שנועד להרחקת נמלים אינו משפיע כלל על פעילות מכשירי החשמל הקיימים בבית בכלל ובמטבח בפרט.
5. תנודות סיסמולוגיות. שיטה המהווה מענה לסילוק מזיקים החיים במחילות תת קרקעיות, כגון חולדים. המכשיר שמשדר ויברציות לתא בטח מוגדר מראש מטריד את החולדים ומאלץ אותם לעזוב את מחילותיהם.
6. תאורה.תאורה בעלת עצמות שונות נמצאה אפקטיבית ביותר להרחקת ציפורים ממקומות שבהם מתגוררים בני אדם ומאזורי תעשייה. תאורה עצמתית מבהילה ציפורים וגורמת להרחקתם.

הדברה איכותית ובטיחותית

חברת גרין הדברות מתמחה במגוון שיטות ואמצעים בנושא הדברה אלקטרונית. אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון ולקבל מידע, ייעוץ ( חינם!) ובעיקר- מענה מהיר ואפקטיבי להתמודדות מול כל סוגי המזיקים.
החברה מחויבת לפעול על פי תקני איכות ובטיחות מחמירים. השירות אישי. המחיר תחרותי ואטרקטיבי. כל שיטות ההדברה האלקטרונית אינם מסכנים את בני האדם ואינם מזיקים כלל לריהוט המצוי בבית.
אין ספק, כי גם המחמירים בתביעות להימנעות מפגיעה בבעלי חיים לא יכולים למצוא אף לא נימוק משכנע אחד לשלילת השימוש באמצעי הדברה אלקטרונית לפתרון בעיית המזיקים. מדביר מקצועי שיבחן היטב את המצב הנתון במתחם שבו אתם מבקשים לבצע הדברה או בסביבה מחוץ לבית שמהווה קרקע פורייה להיווצרות מזיקים שונים יוכל להשיא לכם עצה מושכלת ומועילה ביותר ומה שחשוב יותר- יצביע על האמצעי האפקטיבי ביותר לסילוק המזיק.
אין סיבה להמשיך לסבול מנוכחותם של מזיקים בבית ובעיקר מנזקם. הדברה אלקטרונית נמצאה מועילה הן למניעת הופעת מזיקים שונים והן לסילוקם.