הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

חרקים ומזיקים המסתובבים להם בחופשיות יכולים להוות סבל של ממש לדיירי הבית, וממש להוציא אותם משלוותם, כמו גם לגרום לנזקים לריהוט וחלילה גם מחלות. אולם, אין צורך כלל להיות מתוסכלים, כיוון שהעידן המודרני מציע לנו שפע של שיטות הדברה ייעודיות המאפשרות לנו לזכות בבית נקי מחרקים ומזיקים. אחת השיטות הנפוצות והחדשניות בתחום ההדברה היא – הדברה אקולוגית, העושה שימוש בחומרים טבעיים לחלוטין שאינם גורמים נזק לאדם ולסביבה, מה שמאפשר לכל מי שמעוניין לסלק מביתו אורחים לא צפויים וחרקים, ובד בבד לשמור על איכות הסביבה על ידי שימוש בחומרים אקולוגים שאינם רעילים, פשוט להזמין חברת הדברה העושה שימוש עם חומרים אקולוגיים הידידותיים לאדם ולסביבה.

היתרונות של הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית• שימוש בחומרים טבעיים – ההדברה עשויה מחומרים טבעיים בלבד המופקים מצמחים ורעלים טבעיים שונים, ולכן היא איננה מסוכנת כלל לאדם או לחיות המחמד. יתרון זה מאפשר ביצוע ריסוס בבתים בהם יש ילדים קטנים וחיות מחמד ללא כל חשש.
• שמירה על איכות הסביבה – ישנה משמעות רבה בשנים האחרונות על שמירה על איכות הסביבה, ולכן השימוש בהדברה אקולוגית תורמת לכך רבות. החומרים בהם משתמשים בתהליך ההדברה הינם ידידותיים לסביבה ואינם כימיים, כך שהם שומרים על סביבה ירוקה ובריאה.
• כניסה מיידית לבית בתום ההדברה – היתרון הבולט בהדברה אקולוגית הוא החיסכון העצום בזמן, כיוון שאין צורך להמתין שעות רבות לאחר הריסוס. לרוב לאתר שעתיים שלוש ניתן להיכנס לבית כרגיל, אולם יש לבדוק זאת עם חברת ההדברה.
• אינה מלכלכת את הבית – הדברה אקולוגית אינה מלכלכת את הבית שזהו יתרון מצוין למי מכם שחושש מסימנים וכתמים לבנים על הקירות והפנאלים.
• ללא ריח לוואי – ההדברה אינה משאירה כלל ריח לוואי בבית, כך שאין צורך לאוורר ימים שלמים את חלל הבית.
• השמדה סופית של כל החרקים והמזיקים – הדברה אקולוגית משמידה את כל החרקים ואף את המחילות בהן הם מסתתרים, מה שמבטיח השמדה סופית של כל החרקים והמזיקים בביתכם.

לסיכום, הדברה אקולוגית היא הבטיחותית והיעילה ביותר, ובד בבד מאפשרת לדיירי הבית לשמור על סביבה ירוקה. צוות המדבירים של חברת גרין הדברות מבצע שימוש בחומרים אקולוגיים על מנת להבטיח לכלל לקוחותינו הדברה איכותית ברמה הגבוהה ביותר.