הדברה ירוקה - גרין הדברות
שיחת חינם 052-2516589

מכבדים תשלום ב

מספר רשיון 1313

Share Button

שירותי הדברה

הדברה שמשרתת אתכם

אחת הסיבות המרכזיות שבזכותן איכות החיים שלנו היום גבוהה יותר ותוחלת החיים ארוכה יותר היא השמירה על רמה גבוהה של היגיינה.
אחד המרכיבים החשובים בשמירה על הנושא החשוב הזה זה סילוק מזיקים. לצורך ביצוע הדברת מזיקים אפשר לקנות רעל ייעודי בסופר השכונתי. יחד עם זאת, התועלת מסוג זה של הדברת מזיקים מועטה מאוד.
במידה ואתם אכן רוצים להיפטר מהמזיקים בבית, חשוב לפנות אל שירותי הדברה מקצועית.

עבודתו של המדביר

מדביר מקצועי מבצע הדברה נגד סוג מסוים של מזיקים, זאת משום שלכל מזיק יש רעל הפועל נגדו. מכאן שחשוב מאוד להגדיר לחברת הדברות איזה סוג של שירותי הדברה אתם צריכים, כלומר האם יש בבית ג'וקים או עכברים, האם יש פרעושים ועוד.
כמובן, ישנו הבדל לגבי סוגי ההדברה להם זקוקים תושבי הערים לסוגי הדברה להם זקוקים תושבי אזורים כפריים. תושבי האזורים הכפריים יסבלו יותר מנמלים, עכברים ואפילו נחשים ואילו תושבי הערים צריכים להתמודד בעיקר עם ג'וקים ולעיתים גם עם עכברים. בכל מקרה, חשוב להגדיר למדביר בצורה מדויקת מאיזו בעיה סובלים.

שירותי הדברה מונעת

כשהבעיה פורצת, כבר קשה להיפטר ממנה, ולכן תמיד כדאי לנקוט בצעדים שימנעו מהבעיה להתפרץ. כך למשל, מדי שנה בחג פסח אנו מנקים את כל הבית בצורה יסודית, וזה גם הזמן הטוב ביותר לפנות לשירותי הדברה מונעת. טיפול קצר, לא מזיק ולא יקר צפוי למנוע מאיתנו את כל עוגמת הנפש הכרוכה בלחיות בבית אחד עם ג'וקים, עכברים ומזיקים נוספים.
שירותי הדברה מונעת מומלצים לכולם, גם לבעלי בתים פרטיים וגם לתושבי דירות בקומות גבוהות. בכל מקום שיש בו אנשים מתפתחים במוקדם או במאוחר גם מזיקים.

חומרי הדברה ידידותיים לסביבה

עד לפני כעשר שנים, שירותי הדברה ניתנו באמצעות חומרים כימיים חזקים. האפקטיביות שלהם הייתה מעולה, הבעיה היא שמידת הזיהום שלהם הייתה רבה לא פחות. חומרי הרעל הללו מצאו את דרכם אל האדמה, למי התהום ובסופו של דבר גם לאוכל שלנו.
כל התופעות השליליות הללו הובילו להתפתחות דור חדש של חומרי הדברה, המבוסס על חומרים טבעיים בלבד. חומרים אלו ידידותיים לסביבה ואינם גורמים לשום נזק. המשמעות רבה גם בהיבט של יכולתם של בעלי הבית להימצא בתוך הבית, שכן ריסוס באמצעות חומרים טבעיים מאפשר להימצא בבית כמה שעות אחרי הריסוס.

שומרים על הבית

שירותי הדברה הניתנים על ידי מקצוענים אינם גורמים שום נזק לשטיחים, לרהיטים או לכל דבר אחר בתוך הבית. אנו יודעים היטב כיצד לפזר את חומר ההדברה כך שלא יפגע ברכושם של לקוחותינו.
גרין הדברות היא חברת הדברה מוכרת וותיקה, שלה ניסיון רב בביצוע הדברות לכל סוגי המזיקים. אצלנו תפגשו מקצועיות רבה ביחד עם שירות איכותי ונעים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עם כל בעיית מזיקים וטפילים, ואנו נדאג לפתור לכם את הבעיה.

Save